brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: ЖК Національний

ЖК Національний 05 лют. 2016 18:28 #1

  • BudUA
  • Не на сайті
  • Адміністратор
  • Дописи: 2268
  • Подяка отримана: 141
  • Репутація: 45
Форум ЖК Національний, Львів, Стрийська
забудовник - девелоперська компанія Моя Країна
novobudovy.com/novobudovy/novobudovy-lvova/nacionalnij-lviv



ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:

– Вид права: Право оренди
– Підстава: Договір оренди зареєстрований у Львівській міській раді 19.11.2014 за № Ф-2500
– Цільове призначення: будівництво багатоповерхових житлових будинків із вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом
– Кадастровий номер: 4610136900:07:005:0018

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ТА ОБМЕЖЕННЯ:

– Тип вихідних даних: Рішення №897 від 30.09.2016 р.
– Реквізити: https://www8.city-adm.lviv.ua/

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:

– Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Номер документа:  ІУ 115170740681 від березня 2018 р.

Інформацію надано Асоціацією західноукраїнських забудовників.
Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь за посиланням.

2018.10.0123h43m28s.jpg
Останнє редагування: 02 жовт. 2018 15:10 від azuz.

ЖК Національний 10 лют. 2016 14:34 #2

  • veresen
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
В інеті 0 інформації про забудовника і сам ЖК.

ЖК Національний 09 черв. 2016 10:12 #3

  • national.mk
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Детальна інформація на сайті: mkraina.com.ua

render1.jpg
Останнє редагування: 09 черв. 2016 10:13 від national.mk.

ЖК Національний 23 черв. 2016 11:05 #4

  • Naz
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Розвод ще той. Обман ще до початку будівництва.будьте обережні.

ЖК Національний 21 груд. 2016 14:45 #5

  • gooliver
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
а де власне розвод? у них навіть документи, якщо вірити сайту, є і одразу на всі поверхи. Просто цікавить проект, але насторожує імені забудовника.

ЖК Національний 20 жовт. 2017 11:51 #6

  • petrova_inna
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 3
  • Репутація: 0
У меня такой вопрос по этому ЖК: знаю, что после запуска рекламы еще долго не начинались продажи. Кто знает причину? Все ли ок с документацией в них?

ЖК Національний 21 жовт. 2017 11:10 #7

  • kostia_rykin
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
petrova_inna пише:
У меня такой вопрос по этому ЖК: знаю, что после запуска рекламы еще долго не начинались продажи. Кто знает причину? Все ли ок с документацией в них?
не знаю точно по этой новостройке, но когда у меня были сомнения при покупке жилья я долго не мог определиться. В одном из комментариев прочитал, что советовали обратиться в информационный центр по новостройкам. Я сам из Киева, недавно переехал, поэтому не знал, что к чему. Долго не думая позвонил к ним в офис, назначили встречу, предоставили инфу, а я в итоге купил квартиру за 2 дня. это если коротко о моей истории покупки.
Ці користувачі сказали вам Дякую: petrova_inna

ЖК Національний 25 жовт. 2017 08:16 #8

  • petrova_inna
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 3
  • Репутація: 0
kostia_rykin пише:
petrova_inna пише:
У меня такой вопрос по этому ЖК: знаю, что после запуска рекламы еще долго не начинались продажи. Кто знает причину? Все ли ок с документацией в них?
не знаю точно по этой новостройке, но когда у меня были сомнения при покупке жилья я долго не мог определиться. В одном из комментариев прочитал, что советовали обратиться в информационный центр по новостройкам. Я сам из Киева, недавно переехал, поэтому не знал, что к чему. Долго не думая позвонил к ним в офис, назначили встречу, предоставили инфу, а я в итоге купил квартиру за 2 дня. это если коротко о моей истории покупки.
Времени разбираться вообще нету ,надо посоветоваться с кем-то, кто на этом хорошо разбирается.

ЖК Національний 06 лист. 2017 11:30 #9

  • kostia_rykin
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
petrova_inna пише:
kostia_rykin пише:
petrova_inna пише:
У меня такой вопрос по этому ЖК: знаю, что после запуска рекламы еще долго не начинались продажи. Кто знает причину? Все ли ок с документацией в них?
не знаю точно по этой новостройке, но когда у меня были сомнения при покупке жилья я долго не мог определиться. В одном из комментариев прочитал, что советовали обратиться в информационный центр по новостройкам. Я сам из Киева, недавно переехал, поэтому не знал, что к чему. Долго не думая позвонил к ним в офис, назначили встречу, предоставили инфу, а я в итоге купил квартиру за 2 дня. это если коротко о моей истории покупки.
Времени разбираться вообще нету ,надо посоветоваться с кем-то, кто на этом хорошо разбирается.
Если надо быстро проанализировать рынок и принять хладнокровное решение ,Вам точно к ним! Вот номер менеджера Романа, который консультировал меня 0939747047
Ці користувачі сказали вам Дякую: petrova_inna

ЖК Національний 09 лист. 2017 08:28 #10

  • petrova_inna
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 3
  • Репутація: 0
kostia_rykin пише:
petrova_inna пише:
kostia_rykin пише:
petrova_inna пише:
У меня такой вопрос по этому ЖК: знаю, что после запуска рекламы еще долго не начинались продажи. Кто знает причину? Все ли ок с документацией в них?
не знаю точно по этой новостройке, но когда у меня были сомнения при покупке жилья я долго не мог определиться. В одном из комментариев прочитал, что советовали обратиться в информационный центр по новостройкам. Я сам из Киева, недавно переехал, поэтому не знал, что к чему. Долго не думая позвонил к ним в офис, назначили встречу, предоставили инфу, а я в итоге купил квартиру за 2 дня. это если коротко о моей истории покупки.
Времени разбираться вообще нету ,надо посоветоваться с кем-то, кто на этом хорошо разбирается.
Если надо быстро проанализировать рынок и принять хладнокровное решение ,Вам точно к ним! Вот номер менеджера Романа, который консультировал меня 0939747047
Хорошо, спасибо. Когда буду знать что к чему - отпишусь

ЖК Національний 02 серп. 2018 10:53 #11

  • vetal
  • Не на сайті
  • Адміністратор
  • Дописи: 710
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Останнє редагування: 28 вер. 2018 10:54 від vetal.

ЖК Національний 28 вер. 2018 10:42 #12

  • vetal
  • Не на сайті
  • Адміністратор
  • Дописи: 710
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Актуальна фотографія.

novobudovy.com/novobudovy/novobudovy-lvova/nacionalnij-lviv
Останнє редагування: 28 вер. 2018 10:55 від vetal.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2