brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:

ТЕМА: ЖК Велика Британія

ЖК Велика Британія 09 Нояб 2017 20:38 #97

  • znaika
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 249
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 1
znaika пишет:
ZShevchyk пишет:
Вітаю, в пошуках інформації про ЖК ВБ натрапила на свіжий огдяд. Поділюсь з вами інформацією з дозволу автора.

Частина перша

Перш за все ми поїхали до офісу забудовника Ріел. Відразу з порогу відмітили, що ми були там не єдині відвідувачі, а також, що там працює не один менеджер, а дійсно офіс великий, багато персоналу.

На нас чекали. Мали розмову з менеджером на ім’я Юлія. Сподобалось, що відповідала на всі питання чітко, не плутаючись, як ми зрозуміли вона давно працює на цій посаді і добре обізнана у всіх питаннях. Ми заздалегідь підготували всілякі каверзні запитання щодо договору, затримок строків здачі, якості робіт, інфраструктури і т.д. Отримали відповіді майже на всі питання, договір забрали, будемо ще вивчати детальніше та радитись з юристом.

Далі нас чекала екскурсія на об’єкт. Її проводив для нас Юрій.

Про Юрія і будівництво напишу у другій частині, невеличкий брак часу.

Офіс не сфотографувала, але ось декілька фото з будівництва, а саме фасад на Шевченко (фото1).

Дякую за свіжі фото, а є продовження звіту?

Так, перепрошую, брак часу, завтра викладу продовження огляду і нові фото.

ЖК Велика Британія 10 Нояб 2017 20:30 #98

  • ZShevchyk
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 122
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
Продовження огляду, цитую з дозволу автору.

Частина друга.

Привіз нас Юрій на об’єкт, видали нам каски. Бруду звичайно достатньо, але ж що я хотіла, будівництво, це не шопінг.

Перше враження приємне, а саме перша черга виглядає майже готовою (ну по фото думаю добре видно). Помітила, що жильці вже роблять ремонти у квартирах, народ якісь буд. Матеріали заносив, сміття виносив, і в подвір’ї побачила буд. сміття після ремонту (на фото вото також потрапило).

Із приємного для мене – у дворі вже посаджена зелена травичка, починають все доводити до ладу, має вийти гарний двір.

Між першою і другою чергою буде так називаємий пасаж. В ньому будуть розташовані магазини, ательє з пошиття одягу, стоматологія, ресторан, магазин будматеріалів, меблевий магазин. Список непоганий, можливо буде ще щось.

Також помітила прямо через дорогу від ЖК Велика Британія дитяча студія розвитку, я сфотографувала їх вивіску, думаю багатьом буде корисна інформація.

Також будується паркінг, фото додаю, поки що не видно його повний об’єм, але немаленький.

Якщо підсумувати – будівництво іде, було достатньо шумно – працювали крани, бачили багато будівельників, і це буда обідня година. Динаміка нас порадувала.

В наступній частині напишу щодо квартир всередині, підїздів і внутрішньої начинки.
Вложения:

ЖК Велика Британія 10 Нояб 2017 20:31 #99

  • ZShevchyk
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 122
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
І мені цікаво що це за контора (та що надає інформацію про забудовників - вище є комент про неї).
Последнее редактирование: 10 Нояб 2017 20:32 от ZShevchyk.

ЖК Велика Британія 13 Нояб 2017 09:32 #100

  • vasyl_fredin
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
akurortmag пишет:
vasyl_fredin пишет:
akurortmag пишет:
vasyl_fredin пишет:
bannikovaira пишет:
arsenmarkiv пишет:
bannikovaira пишет:
Доброго дня всім. Цікавлюся квартирами у цьому ЖК, збираємося незабаром купити, можливо саме в цьому ЖК. Перечитували з чоловіком різні пости, статті, і натрапили на інформацію, де вказується, що нібито земля під забудову- військового призначення. Що це означає, хтось може пояснити? Чи мають там право взагалі будувати, а якщо так, то чи не буде в подальшому проблем з купівлею звичайним людям, не військовим?Дякую :)
Це непевна тема. Ви думаєте, що якщо б ця земля була військового призначення, її б так просто віддали під забудову? Хоча в нас все можливо. не радив би довірятися будь-якій інформації, бо є люди, які намагаються на цьому спекулювати. Зверніться за компетентною порадою
Знаю я всі ці компетентні поради. Конкуренти поливають один одного брудом, а відділи продажів розказують те, що все чудово. НЕМАЄ ОБ’ЄКТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
звичайно, це все бізнес. Мої родичі недавно купували житло і наткнулися в інтернеті на інформаційний центр по новобудовах.Розказували, що там володіють інформацією про всіх забудовників і з більшістю з них співпрацюють. А ще надають безкоштовний супровід при виборі, оцінці, купівлі квартири.

Поділіться що це за компанія? Дайте контакти, іх послуги дуже дорогі?
це типу єдиний відділ продажу від більшості забудовників. Для клієнтів послуги безкоштовні, бо комісію платить сам забудовник

Зрозуміло, поділіться контактами, тоді чому б не скористатись. Чи може у них є сайт?
Офіс в них на Коперника 46. А в інтернеті можете пошукати "ПРО Новобудови"

ЖК Велика Британія 13 Нояб 2017 17:33 #101

  • akurortmag
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 37
  • Спасибо получено: 2
  • Репутация: 2
vasyl_fredin пишет:
akurortmag пишет:
vasyl_fredin пишет:
akurortmag пишет:
vasyl_fredin пишет:
bannikovaira пишет:
arsenmarkiv пишет:
bannikovaira пишет:
Доброго дня всім. Цікавлюся квартирами у цьому ЖК, збираємося незабаром купити, можливо саме в цьому ЖК. Перечитували з чоловіком різні пости, статті, і натрапили на інформацію, де вказується, що нібито земля під забудову- військового призначення. Що це означає, хтось може пояснити? Чи мають там право взагалі будувати, а якщо так, то чи не буде в подальшому проблем з купівлею звичайним людям, не військовим?Дякую :)
Це непевна тема. Ви думаєте, що якщо б ця земля була військового призначення, її б так просто віддали під забудову? Хоча в нас все можливо. не радив би довірятися будь-якій інформації, бо є люди, які намагаються на цьому спекулювати. Зверніться за компетентною порадою
Знаю я всі ці компетентні поради. Конкуренти поливають один одного брудом, а відділи продажів розказують те, що все чудово. НЕМАЄ ОБ’ЄКТИВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
звичайно, це все бізнес. Мої родичі недавно купували житло і наткнулися в інтернеті на інформаційний центр по новобудовах.Розказували, що там володіють інформацією про всіх забудовників і з більшістю з них співпрацюють. А ще надають безкоштовний супровід при виборі, оцінці, купівлі квартири.

Поділіться що це за компанія? Дайте контакти, іх послуги дуже дорогі?
це типу єдиний відділ продажу від більшості забудовників. Для клієнтів послуги безкоштовні, бо комісію платить сам забудовник

Зрозуміло, поділіться контактами, тоді чому б не скористатись. Чи може у них є сайт?
Офіс в них на Коперника 46. А в інтернеті можете пошукати "ПРО Новобудови"

Дякую, це недалечко від мого офісу, завітаю до них.

ЖК Велика Британія 13 Нояб 2017 20:17 #102

  • akurortmag
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 37
  • Спасибо получено: 2
  • Репутация: 2
ZShevchyk пишет:
Продовження огляду, цитую з дозволу автору.

Частина друга.

Привіз нас Юрій на об’єкт, видали нам каски. Бруду звичайно достатньо, але ж що я хотіла, будівництво, це не шопінг.

Перше враження приємне, а саме перша черга виглядає майже готовою (ну по фото думаю добре видно). Помітила, що жильці вже роблять ремонти у квартирах, народ якісь буд. Матеріали заносив, сміття виносив, і в подвір’ї побачила буд. сміття після ремонту (на фото вото також потрапило).

Із приємного для мене – у дворі вже посаджена зелена травичка, починають все доводити до ладу, має вийти гарний двір.

Між першою і другою чергою буде так називаємий пасаж. В ньому будуть розташовані магазини, ательє з пошиття одягу, стоматологія, ресторан, магазин будматеріалів, меблевий магазин. Список непоганий, можливо буде ще щось.

Також помітила прямо через дорогу від ЖК Велика Британія дитяча студія розвитку, я сфотографувала їх вивіску, думаю багатьом буде корисна інформація.

Також будується паркінг, фото додаю, поки що не видно його повний об’єм, але немаленький.

Якщо підсумувати – будівництво іде, було достатньо шумно – працювали крани, бачили багато будівельників, і це буда обідня година. Динаміка нас порадувала.

В наступній частині напишу щодо квартир всередині, підїздів і внутрішньої начинки.

Спасибі за докладний опис огляду комплексу, прямо як там побувала. Чекаємо опису і фото як виглядають всередині квартири. Звичайно навряд чи без остаточного ремонту вони будуть красиво виглядати, але все ж.

ЖК Велика Британія 14 Нояб 2017 20:39 #103

  • ZShevchyk
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 122
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
Подивився я в інтернеті за посиланням "ПРО новобудови", начебто звичайний сайт з інформацією про різні забудовників, але багато корисної інформації про новобудови, з детальним описом. Виразна навігація, все стисло але інформативно. Рекомендую.

ЖК Велика Британія 14 Нояб 2017 21:04 #104

  • akurortmag
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 37
  • Спасибо получено: 2
  • Репутация: 2
Дивлюся, що в основному на таких форумах сидять ті хто тільки планує придбати квартиру, а тих хто вже купив практично немає, не знаєте чому?

ЖК Велика Британія 15 Нояб 2017 19:33 #105

  • ZShevchyk
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 122
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
akurortmag пишет:
Дивлюся, що в основному на таких форумах сидять ті хто тільки планує придбати квартиру, а тих хто вже купив практично немає, не знаєте чому?

Я думаю що ті що вже купили а тим більше вселилися, вже мало цікавляться листуванням на форумах а все більш нагальними проблемами, ремонтами і облаштуванням, це ми, копаємо інфу по сайтах, щоб прийняти правильне рішення про покупку.

ЖК Велика Британія 17 Нояб 2017 12:40 #106

  • akurortmag
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 37
  • Спасибо получено: 2
  • Репутация: 2
ZShevchyk пишет:
akurortmag пишет:
Дивлюся, що в основному на таких форумах сидять ті хто тільки планує придбати квартиру, а тих хто вже купив практично немає, не знаєте чому?

Я думаю що ті що вже купили а тим більше вселилися, вже мало цікавляться листуванням на форумах а все більш нагальними проблемами, ремонтами і облаштуванням, це ми, копаємо інфу по сайтах, щоб прийняти правильне рішення про покупку.

Ясно, а я думала, чому ніхто не ділиться враженнями про комплекс.

ЖК Велика Британія 18 Нояб 2017 16:36 #107

  • ZShevchyk
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 122
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
Ось така інформація з офіційної сторінки забудовника по ЖК Велика Британія.:
Ось що маємо на сьогодні по другій черзі.
Секції А та Б: муруємо цегляну кладку 5-го поверху; розпочали мурування парапету даху
️Секція В: розпочали монтаж вікон
️Секція Г: монтуємо віна та почали утеплювати дах
️Секції Г, Д, Е: завершуємо штукатурку стін: продовжуємо облаштування інженерних мереж

ЖК Велика Британія 19 Нояб 2017 15:13 #108

  • akurortmag
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 37
  • Спасибо получено: 2
  • Репутация: 2
ZShevchyk пишет:
Ось така інформація з офіційної сторінки забудовника по ЖК Велика Британія.:
Ось що маємо на сьогодні по другій черзі.
Секції А та Б: муруємо цегляну кладку 5-го поверху; розпочали мурування парапету даху
️Секція В: розпочали монтаж вікон
️Секція Г: монтуємо віна та почали утеплювати дах
️Секції Г, Д, Е: завершуємо штукатурку стін: продовжуємо облаштування інженерних мереж

дякую за інформацію, буда коло ЖК, на вигляд перший будинок готовий до здачі