brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: Покупка жилья

Покупка жилья 07 трав. 2020 14:55 #1

  • Lawlet123
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Здравствуйте, как ваши дела? Как самоизоляция? Пишу вам по такому вопросу как покупка жилья, желательно квартира одно или двухкомнатная, хочу в тихом раёо не с тихими соседями, не далеко от центра и ТРЦ. Говорю сразу для бабушки, у кого какие предложения? Можно перекуп или новую без разницы, предлагайте цены.

Покупка жилья 07 трав. 2020 14:58 #2

  • Lawlet123
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
спасибо за ответ

Возврат 1% сбора в Пенсионный фонд при покупке жилья 14 вер. 2020 08:56 #3

  • info@uright.com.ua
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Купуючи нерухомість в Україні Ви сплачуєте 1% пенсійного збору від вартості майна. А хочете не платити?
Все дуже просто, згідно чинного законодавства, якщо Ви купуєте нерухомість вперше, то Ви не повинні платити збір. Але що цікаво, в Україні не має механізму який би встановлював факт того що купівля житла здійснюється особою вперше, вдруге і тгд. Тому документального підтвердження дані дії не мають. А це означає, що кожен може повернути власні кошти.
1% це не так мало як здається на перший погляд, просто порахуйте від суми сплаченої Вами за квартиру, будинок, тощо. Змоделюємо ситуацію: уявіть що ціна за нерухомість становить 1 000 000 грн, в такому разі Ви можете повернути аж 10 000 грн власних коштів.
Наша юридична фірма надає послуги з повернення пенсійного збору при продажі нерухомості . Якщо Вам потрібна юридична консультація чи повний супровід повернення пенсійного збору, то просто зв’яжіться з нами: Uright law buro , адреса : м. Київ, вул.. Василя Тютюнника 28 А, оф. 15. Тел.: (095) 149 45 85

65408_2020-09-14-5.jpg

Покупка жилья 30 жовт. 2020 10:40 #4

  • GraffOrlov
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 52
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Lawlet123 пише:
Здравствуйте, как ваши дела? Как самоизоляция? Пишу вам по такому вопросу как покупка жилья, желательно квартира одно или двухкомнатная, хочу в тихом раёо не с тихими соседями, не далеко от центра и ТРЦ. Говорю сразу для бабушки, у кого какие предложения? Можно перекуп или новую без разницы, предлагайте цены.
Мне интересно, разница очень большая если взять на стадии котлована, или где-то ближе к концу стройки?

Покупка жилья 30 жовт. 2020 13:53 #5

  • Osslikk
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 66
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 2
GraffOrlov пише:
Lawlet123 пише:
Здравствуйте, как ваши дела? Как самоизоляция? Пишу вам по такому вопросу как покупка жилья, желательно квартира одно или двухкомнатная, хочу в тихом раёо не с тихими соседями, не далеко от центра и ТРЦ. Говорю сразу для бабушки, у кого какие предложения? Можно перекуп или новую без разницы, предлагайте цены.
Мне интересно, разница очень большая если взять на стадии котлована, или где-то ближе к концу стройки?
Специалисты говорят что может порядка 50% достигать разница, это наверное все от застройщика зависит. Потому многие и покупают когда только строительную технику пригоняют. Но вам решать, некоторые просто не готовы так долго ждать, стройка это ж не на пол года, особенно если какой-то хороший комплекс строят. К примеру Рыбальский взять, уже вон сколько готово https://rybalsky.com.ua/ru/hod-stroitelstva/ даже пару домов введены в эксплуатацию, но все равно стройка движется.

Покупка жилья 01 груд. 2020 10:02 #6

  • Werty
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 12
  • Репутація: 0
Якщо ви вже дивитись житло не в Київі, зверніть увагу на Академмістечко. Мені сподобався комплекс https://akadem-kvartal.com.ua/ru/ до метро десь хлилин десять пішки пройтись. Поблизу з будинком є все що необхідно для життя. У будинку також буде своя інфраструктура. Можете на нього подивитися!