brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: автомобиль из Швеции

автомобиль из Швеции 06 квіт. 2024 15:48 #1

  • Enji
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 61
  • Репутація: 0
Здравствуйте! Хочу приобрести автомобиль из Швеции и ищу надежную компанию, которая поможет с организацией покупки и доставки. Какие советы можете дать по выбору подходящей компании для такого вида операций?

автомобиль из Швеции 06 квіт. 2024 16:15 #2

  • Dimon90
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 36
  • Репутація: 0
Приветствую всех участников форума! Хочу поделиться своим опытом сотрудничества с https://swed-trans.com/ Решил купить автомобиль из Швеции, но столкнулся с рядом сложностей в процессе оформления и доставки. Обратившись в эту компанию, получил квалифицированную помощь и поддержку от профессионалов своего дела. Они взяли на себя все организационные моменты и обеспечили быструю и безопасную доставку автомобиля прямо к моему дому.

автомобиль из Швеции 08 квіт. 2024 14:49 #3

  • VladVlad
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 25
  • Репутація: 0
У мене питання що до авто, у мене на машину є КАСКО, чи треба купувати автоцивілку? Хто знає?

автомобиль из Швеции 09 квіт. 2024 05:16 #4

  • Limonchik
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 25
  • Репутація: 1
VladVlad пише:
У мене питання що до авто, у мене на машину є КАСКО, чи треба купувати автоцивілку? Хто знає?



Питання про необхідність мати одночасно КАСКО та автоцивільну відповідальність є досить поширеним серед автовласників. Давайте подумаємо.

КАСКО – це добровільний вид страхування, який покриває ризики пошкодження або втрати вашого власного транспортного засобу. Але він жодним чином не захищає вас від відповідальності перед третіми особами у випадку ДТП.

Автоцивільна відповідальність, або ж "автоцивілка", навпаки, є обов'язковим видом страхування в Україні відповідно до закону. Її наявність гарантує відшкодування збитків, завданих іншим учасникам дорожнього руху у разі, якщо ви стали винуватцем ДТП.

Тому, не зважаючи на те, що ви маєте КАСКО, відмовлятися від автоцивілки не рекомендується. В іншому випадку, у разі серйозної аварії, вам доведеться покривати величезні витрати на відшкодування шкоди постраждалим особам з власної кишені.

Єдиним винятком може бути ситуація, коли ви експлуатуєте авто виключно в межах приватної території і ніколи не виїжджаєте на дороги загального користування.

На сайті ampercar.com на цю тему є доволі цікава і розгорнута стаття, я раджу вам її прочитати.