brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:

ТЕМА: ЖК Моне

ЖК Моне 21 Янв 2018 14:29 #181

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Irusya пишет:
Друзі, підкажіть будь-ласка, а договір купівлі квартири комусь юрист вичитував? Можете підказати де там неоднозначності та приховані моменти? Шось мені важко дається розибратися у всіх тонкощах, термінах, юридичних питаннях(((

договір типовий, такий майже у всіх забудовників шаблон. Але, якщо ви хочете щось змінити, чи внести якісь пункти то це потрібно обговорювати з юристом Ріелу.

ЖК Моне 21 Янв 2018 14:30 #182

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Irusya пишет:
Nazar1 пишет:
фото за січень, третя черга (і трошки другої)

Дуже сучасно і симпатично виглядає. І кольори такі світлі, позитивні. В будь-яку погоду і пору року очі будуть радіти.
ви вже обрали чергу? на якій зупинились?

ЖК Моне 22 Янв 2018 19:38 #183

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
щось я загубив інформацію щодо пультів від шлагбауму, додаткових, де їх можна замовити?

ЖК Моне 22 Янв 2018 19:39 #184

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
Irusya пишет:
Nazar1 пишет:
фото за січень, третя черга (і трошки другої)

Дуже сучасно і симпатично виглядає. І кольори такі світлі, позитивні. В будь-яку погоду і пору року очі будуть радіти.

як на мене проект стандартний, але розташування будинків непогане, але головне як ви повинні розуміти не зовні, а в середині

ЖК Моне 22 Янв 2018 19:40 #185

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
Irusya пишет:
Друзі, підкажіть будь-ласка, а договір купівлі квартири комусь юрист вичитував? Можете підказати де там неоднозначності та приховані моменти? Шось мені важко дається розибратися у всіх тонкощах, термінах, юридичних питаннях(((

звичайно договір більш вигідний для Ріелу ніж для інвесторів, але така практика зараз в усіх забудовників, тому обирати особливо немає з чого

ЖК Моне 22 Янв 2018 20:11 #186

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
щось я загубив інформацію щодо пультів від шлагбауму, додаткових, де їх можна замовити?

galprogres.lviv.ua/ вони нам робили, але це потрібно організовано робити, підіть у ФБ, там є гарна інструкція що і як робити

ЖК Моне 23 Янв 2018 20:48 #187

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
Сьогодні отримали зареєстроване розпорядження про присвоєння поштової адреси! Вітаю інвесторів! Як повідомив Ріел, вони починають реєстрацію прав власності

ЖК Моне 23 Янв 2018 20:49 #188

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
Nazar1 пишет:
щось я загубив інформацію щодо пультів від шлагбауму, додаткових, де їх можна замовити?

galprogres.lviv.ua/ вони нам робили, але це потрібно організовано робити, підіть у ФБ, там є гарна інструкція що і як робити

дякую, знайшов вже, розібрався

ЖК Моне 23 Янв 2018 21:00 #189

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
shevchenkooll пишет:
Nazar1 пишет:
щось я загубив інформацію щодо пультів від шлагбауму, додаткових, де їх можна замовити?

galprogres.lviv.ua/ вони нам робили, але це потрібно організовано робити, підіть у ФБ, там є гарна інструкція що і як робити

дякую, знайшов вже, розібрався

так ви замовили собі?

ЖК Моне 23 Янв 2018 21:00 #190

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
Сьогодні отримали зареєстроване розпорядження про присвоєння поштової адреси! Вітаю інвесторів! Як повідомив Ріел, вони починають реєстрацію прав власності

чудова новина! ну нарешті! дякую!

ЖК Моне 24 Янв 2018 19:47 #191

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
а хто знає як швидко після отримання адреси оформлюють право власноті? ніколи не проходив таку процедуру
Последнее редактирование: 24 Янв 2018 19:48 от Nazar1.

ЖК Моне 24 Янв 2018 19:48 #192

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
Nazar1 пишет:
Сьогодні отримали зареєстроване розпорядження про присвоєння поштової адреси! Вітаю інвесторів! Як повідомив Ріел, вони починають реєстрацію прав власності

чудова новина! ну нарешті! дякую!

так, я би сказав довгоочікувана подія