brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:

ТЕМА: ЖК Моне

ЖК Моне 31 Янв 2018 20:47 #205

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
Моніторив хтось, у продажу за цей час з'явилась якась новобудова аналог нашої, за ціною і місцем розташування?

Аналогів багато, але по цінах вони в рази вищі. Ціна для такого місця у Моне просто супер.

ЖК Моне 31 Янв 2018 21:10 #206

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
shevchenkooll пишет:
Моніторив хтось, у продажу за цей час з'явилась якась новобудова аналог нашої, за ціною і місцем розташування?

Аналогів багато, але по цінах вони в рази вищі. Ціна для такого місця у Моне просто супер.

я ось також купляла квартиру перш за все опираючись на ціни, а тепер думаю чи не прогадала, адже затримка суттєва, може треба було переплатити і в інший жк вкластись...

ЖК Моне 01 Фев 2018 17:51 #207

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
Ріел повідомляє гарні новини: Сьогодні видані перші пакети документів про право власності на квартири. Вітаю!

ЖК Моне 01 Фев 2018 19:49 #208

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
Ріел повідомляє гарні новини: Сьогодні видані перші пакети документів про право власності на квартири. Вітаю!

приєднуюсь до привітань!

ЖК Моне 02 Фев 2018 21:05 #209

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Цікаво, як ви збираєтесь вирішувати питання тупоту зверху. Дивилась відео про ремонт і всі радять - у перші ж дні після початку ремонту приходите до сусідів зверху і за свої гроші робите їм звукоізоляцію підлоги. Як ви до цого відноситесь?

ЖК Моне 02 Фев 2018 21:30 #210

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
Цікаво, як ви збираєтесь вирішувати питання тупоту зверху. Дивилась відео про ремонт і всі радять - у перші ж дні після початку ремонту приходите до сусідів зверху і за свої гроші робите їм звукоізоляцію підлоги. Як ви до цого відноситесь?

Як ви збираєтеся робити звукоізоляцію підлоги сусідів зверху? Опишіть будь ласка технологію, якщо вже розбиралися в цьому питанні.

ЖК Моне 03 Фев 2018 21:53 #211

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
shevchenkooll пишет:
Цікаво, як ви збираєтесь вирішувати питання тупоту зверху. Дивилась відео про ремонт і всі радять - у перші ж дні після початку ремонту приходите до сусідів зверху і за свої гроші робите їм звукоізоляцію підлоги. Як ви до цого відноситесь?

Як ви збираєтеся робити звукоізоляцію підлоги сусідів зверху? Опишіть будь ласка технологію, якщо вже розбиралися в цьому питанні.

та ні, я якраз вивчаю всю інформацію з цього приводу, поки часу багато до початку ремонту. Але останнім часом така практика нормальна і не рідкість.

ЖК Моне 04 Фев 2018 18:19 #212

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
Nazar1 пишет:
shevchenkooll пишет:
Цікаво, як ви збираєтесь вирішувати питання тупоту зверху. Дивилась відео про ремонт і всі радять - у перші ж дні після початку ремонту приходите до сусідів зверху і за свої гроші робите їм звукоізоляцію підлоги. Як ви до цого відноситесь?

Як ви збираєтеся робити звукоізоляцію підлоги сусідів зверху? Опишіть будь ласка технологію, якщо вже розбиралися в цьому питанні.

та ні, я якраз вивчаю всю інформацію з цього приводу, поки часу багато до початку ремонту. Але останнім часом така практика нормальна і не рідкість.

зрозуміло, то тримайте мене в курсі по цьому питанню, зацікавили ви мене дуже

ЖК Моне 05 Фев 2018 15:32 #213

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
дивлюсь я в фб активно обговорюють брудні під'їзди, я як у гості ходила до першого будинку також бачила що бруду багато після ремонтів і буд.матеріалів.Як же так народ не дбає про своє власне житло...

ЖК Моне 05 Фев 2018 17:44 #214

  • Nazar1
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 143
  • Спасибо получено: 5
  • Репутация: 1
shevchenkooll пишет:
дивлюсь я в фб активно обговорюють брудні під'їзди, я як у гості ходила до першого будинку також бачила що бруду багато після ремонтів і буд.матеріалів.Як же так народ не дбає про своє власне житло...

так є ж відеокамери, невже неможливо побачити хто так недбало ставиться до майна?

ЖК Моне 06 Фев 2018 13:26 #215

  • shevchenkooll
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 154
  • Спасибо получено: 1
  • Репутация: 1
Nazar1 пишет:
shevchenkooll пишет:
дивлюсь я в фб активно обговорюють брудні під'їзди, я як у гості ходила до першого будинку також бачила що бруду багато після ремонтів і буд.матеріалів.Як же так народ не дбає про своє власне житло...

так є ж відеокамери, невже неможливо побачити хто так недбало ставиться до майна?

як я розумію народу начхати на камери, адже покарання то не може бути ніякого, ну скажуть тобі ну ну ну, так робити не гарно і що.

ЖК Моне 06 Фев 2018 13:58 #216

  • anton_tomenyuk
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 10
  • Репутация: 0
Електромонтажні роботи будь-якої складності
Електрика в квартирах, магазинах та інших приміщеннях з нуля.
Ми пропонуємо якісний монтаж світильників, розеток, вимикачів, розподільних щитків, світлодіодної стрічки, електричної мережі, а також мережі телебачення та інтернет.
ЕЛЕКТРИКА "ПІД КЛЮЧ"
Головне:ПОМІРНІ ЦІНИ, ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ!!!
Звертайтесь за телефоном(також пишіть у VIBER):
+380976863407
www.facebook.com/groups/246132435918929/