brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: ЖК Сімейна Фортеця

ЖК Сімейна Фортеця 28 бер. 2018 11:48 #1

  • Sergiy87
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Мене цікавить ЖК Сімейна Фортеця, що розташований за адресою с. Струмівка, вул. Східна, 34а. Хтось купував квартиру на етапі будівництва, чи може слідкував за ним? Бо ціна приваблива, але переймаюсь, чи якісно збудований дім? Зараз стільки шахраїв…

ЖК Сімейна Фортеця 29 бер. 2018 07:02 #2

  • RealBuyer
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 1
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Якість будівництва відмінна. Будівельники працюють не тільки в Україні, але і за кордоном. Бачив на будівництві іноземців – французів, мабуть. Досвідчені дядьки років по 50-60. Реально дуже багато робіт в квартирах виконано - я тому і купив - менше грошей на ремонт. І стяжка, і штукатурка, і тепла підлога. Знаю господаря будівельної фірми - зразковий сім'янин, живе поруч в Струмівці. Ні від кого не ховається. Для мене важлива якість будівництва і надійність забудовника, щоб потім при необхідності можна було продати без проблем через те, що в фундаменті або в стіні тріщина. У мене була можливість подивитися за будівництвом на місці і я переконався, що роботи виконуються на совість. Там же в Струмівці у них є готовий об'єкт - дуже і дуже привабливо виглядає, пройшло вже пару років - ніяких тріщин чи ще якихось недоліків немає.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Sergiy87

ЖК Сімейна Фортеця 21 трав. 2019 15:15 #3

  • sarge
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Тоже бы квартикой обзавелся, ибо надоело по съемным мотаться всё время.
Какие цены на двушки в среднем сейчас?

ЖК Сімейна Фортеця 16 лип. 2020 10:40 #4

  • vetal
  • Не на сайті
  • Адміністратор
  • Дописи: 710
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Нова фотографія.

novobudovy.com/novobudovy-lutska/simejna-fortecya

ЖК Сімейна Фортеця 07 лют. 2022 11:55 #5

  • MarinaIvanowna
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Ну дуже гарно. Маленька та затишна оселя.