brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: Хочу замовити прибирання квартири

Хочу замовити прибирання квартири 10 бер. 2024 14:23 #1

  • Daromir
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
Хтось вже користувався послугами клінінгу? Буду вдячний, якщо порадите перевірених та надійних спеціалістів у цій справі

Хочу замовити прибирання квартири 11 бер. 2024 10:19 #2

  • Вероника
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 4
  • Репутація: 0
Якщо чесно, я зверталася до кількох різних компаній які займаються клінінгом, тому що не так легко знайти фахівців, роботу яких дійсно буде видно. Найбільше сподобалася клінінгова компанія Київ Mister Cleaner, з якою вам також слід ознайомитись. У них справді високий рівень послуг, квартира після їхнього прибирання блищить, відмили навіть старі плями, які я сама не могла прибрати. Вони також займаються хімчисткою меблів і штор, так що ви зможете замовити комплексне прибирання будинку.

Хочу замовити прибирання квартири 01 квіт. 2024 14:47 #3

  • Aziza
  • Не на сайті
  • Учасник-експерт
  • Дописи: 150
  • Репутація: 0
Зараз у будь-якому місті можна легко знайти компанію, яка займається прибиранням. Так, у мене колись був закінчений ремонт – послуги клінінгу львів https://clean-clin.lviv.ua/ ось тут замовляла. І знаєте, що я Вам скажу? Досить швидко дівчатка впоралися, квартира сяяла чистотою. Я ними дуже задоволена. А знайшла цю компанію, до речі, за рекомендацією.

Хочу замовити прибирання квартири 05 квіт. 2024 09:37 #4

  • Alisik
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 19
  • Репутація: 0
да, вот как раз проверенную ищем компанию сейчас

Хочу замовити прибирання квартири 05 квіт. 2024 10:01 #5

  • Sanza
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 4
  • Репутація: 0
У меня квартира большая и при этом самой мне сложно наводить порядки, просто время не хватает. Но я нашла выход, я за помощью обращаюсь к профессионалам, это компания chystota.ua , ребята профи своего дела, гениральную уборку они делают быстро и главное максимально качественно, я довольна итогами