brend

16 червня конкурсна комісія Львівської міської ради оголосила переможця конкурсу з будівництва Індустріального парку у Львові.

Ним стала компанія «Сіті Парк Львів», яка є дочірньою структурою голландської компанії «СТР».

Будівництво заплановано на наступний рік.

Для старту проекту тепер необхідно затвердити технічну документацію і місто повинно виконати свою частину зобов’язань – підвести інфраструктуру, як то газ, електроенергію до ділянки. Для цього в міському бюджеті передбачено 10 млн грн.

«Ми виконаємо свої зобов’язання, а інвестори планують розпочати будівництво вже наступного року. Згідно з бізнес-планом компанії «СТP», вони планують вкласти близько 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території індустріального парку», - розповіла Ольга Сивак.

В мерії наразі не знають, які саме компанії готові перенести виробництво на український ринок, проте, як розповіли чиновникам представники інвесторів, вони планують, що у львівському індустріальному парку буде розташовано приладобудування, деревообробка та логістичні склади.

Індустріальний парк буде розташований у межах промвузла «Рясне-2», обмежений вул. Шевченка, територією головного конструктивного бюро ВАТ «Автонавантажувач», проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу. Фактична площа території становить 23,513 га (з проїздами та коліями), з яких 22,6 га – площі земельних ділянок. Індустріальний парк створюється на термін не менше 30 років з можливістю пролонгації.


 

zaxid.net

 

поділитись:

 

 

Інші новини даної теми

На Сокальщині планують розпочати виробництво комплектуючих деталей для автомобілів

На месте запорожского Ленина может появиться торговый центр

Рынок торговой недвижимости в Одессе нуждается в инвестировании

Офисная недвижимость: Киев VS Европа

«Лукьяновка» – первый ТРЦ Украины, в комплекс которого войдут памятники архитектуры