brend

Будівництво двох 96-квартирних будинків на території Національної академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького завершать уже наступного року.

Сьогодні, 9 квітня, у Хмельницькому заклали перший камінь будівництва житлового будинку, квартири в якому отримають захисники українських кордонів та їхні сім’ї. Усього на території Національної академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького товариство “Будівельна група Поділля” до кінця 2016 року зведе два 96-квартирних будинки.

 

 

“Національна академія є потужною кузнею прикордонників та осередком військової підготовки підрозділів територіальної оборони та військово-патріотичного виховання подолян. Зараз розпочалося будівництво 96-квартирного будинку, у якому 32 квартири будуть передані прикордонникам на початку 2016 року. На цій же території зведуть ще один такий самий будинок за кошти Державної прикордонної служби, - зазначає заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Олег Бляшенко. - Окрім того, за сприяння облдержадміністрації та обласної ради, у Національній академії реконструюватимуть спортивний зал. На це вже виділили кошти.”

 

За словами Олега Бляшенка, останній розподіл житлової площі проводився в академії у 2004 році. Нині на квартирному обліку в загальній черзі перебуває 274 родини військовослужбовців, з них 27 учасників бойових дій. Перший у черзі на поліпшення житлових умов - начальник навчального відділу академії полковник Сергій Псьол.

 


ye.ua

 

поділитись:

 

 

Інші новини даної теми

Як продати квартиру

В Днепропетровске успешно был проведен обучающий семинар «Риэлторский бизнес 2015»

1-3 октября в Киеве откроется 5-я Международная выставка недвижимости «ЯРМАРКА НЕДВИЖИМОСТИ»

Осінній будівельний форум м. Львів

Вперше в Ужгороді: ярмарок первинного житла «Територія новобудов»