brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:
Все для ремонту, дизайну та будівництва

ТЕМА: Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати?

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 16 бер. 2021 10:12 #1

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Щоб отримати будівельний паспорт слід спочатку дізнатися інформація про земельну ділянку, зокрема обмеження у використанні, цільове призначення чи раніше було щось збудовано.
Оскільки будівельний паспорт отримується:
1. Нове будівництво.
2. Реконструкція існуючої забудови.
При новому будівництві розробляється схема забудови новим будинком й допоміжними спорудами при реконструкції пляма існуючих побудов змінюється.
Під час отримання будівельного паспорту інколи проводиться знімання ділянки в М 1:500, важливо не показувати існуючу побудову при новому будівництві, адже будівельний паспорт має отримуватися до початку будівельних робіт, оскільки це буде подача не правдивих відомостей й місцева архітектура не видасть затверджені наміри забудови.
Останнє редагування: 01 лип. 2021 23:59 від followme.

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 23 бер. 2021 17:10 #2

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Форумчани, давайте обговорювати отримання будівельного паспорту! Прошу Вас задавати питання! За темою буду слідкувати!
Тому не стримуйтесь й задавайте всі питання по темі отримання будівельного паспорту в 2021 році!
Останнє редагування: 23 бер. 2021 17:11 від followme.

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 21 квіт. 2021 15:13 #3

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
В часи інтенсивних реформ в сфері містобудування, формування нових осередків територіальних громад - дуже важко самому отримувати будівельний паспорт, то не втрачайте можливість поставити питання на форумі!

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 17 трав. 2021 19:47 #4

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
З весни 2021 року запрацював будівельний реєстр для будівельних паспортів, тобто тепер використовуючи посилання https://e-construction.gov.ua/bud_passports можна перевірити будь-який виданий документ з осені 2020 року, якщо при цьому уповноважений орган архітектури й містобудування був підключений до ЄДСЕЕБ

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 18 черв. 2021 15:08 #5

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Хто поставить питання?
Останнє редагування: 13 лип. 2021 17:40 від followme.

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 29 черв. 2021 18:24 #6

  • obivatel
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 4
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Я думаю будівельні паспорт наразі важко отримати, бо ДБн дуже багато і причин дати відмову більше, ніж видати документи!
Останнє редагування: 10 січ. 2022 22:08 від obivatel.

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 01 лип. 2021 23:58 #7

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Зокрема хочу сказати про питання видачі будівельних паспортів, актуально на 2021 рік зі зразком, розібрано в моїх матеріалах http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia-dlia-zamovnykiv-posluh-uzakonennia/budpasport - показані ситуації з документами й отримань будівельного паспорту при самобуді!
Останнє редагування: 02 лип. 2021 00:00 від followme.

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 03 серп. 2021 23:51 #8

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Чому б для початку не отримати будівельний паспорт, а потім вже вводити будинок в експлуатацію!

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 16 серп. 2021 23:25 #9

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Всіх вітаю!
Для тих хто активно цікавиться будівельними паспортами, для Вас є новини:
По-перше зараз пройшла по всій Україні децентралізація й утворення нових територіальних громад. Тому видаватимуть будівельні паспорти нові органи.
По-друге запрацював портал Дія, щодо онлайн затвердження намірів забудови в будівельному паспорті.
Про це я детально розповів http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia-dlia-zamovnykiv-posluh-uzakonennia/online-budpasport-2021

Якщо після прочитання залишились питання, то радий вітати тут Вас з вичерпними відповідями!

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 15 вер. 2021 23:48 #10

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Всім мої щирі вітання! Коли буде зацікавленість учасників форуму?

Зараз хочу розповісти ситуації коли можна обійтися без будівельного паспорту й забути слово онлайн, а саме амністія, що діє в 2021 році, вона передбачає:
1. Відсутність штрафу за будівництво без дозволу.
2. Введення в експлуатацію без будівельного паспорту - по спрощеній процедурі

Однак, під час використання будівельної амністії може виникнути ризикова ситуація, що документи не зареєструють й людина буде заручником ситуації, ось детально я говорив на тему амністії: http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia-dlia-zamovnykiv-posluh-uzakonennia/bud-amnistiya - що будівельні роботи можуть не відповідати ДБН 360-92 для житлових будинків й тоді амністія, це явка з повинною, що закінчиться судами, тому ми в Legal Home практикуємо дуже поодиноко будівельні амністію!

Будівельний паспорт забудови ділянки, як отримати? 11 лист. 2022 21:12 #11

  • followme
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Вже оформлення будівельного паспорту втратило свою актуальність.
Зокрема для отримання дозволу на будівництво від літа 2022 року не треба мати будівельний паспорт на житловий, садовий або дачний приватний будинок!

Можемо порекомендувати прочитати про всю динаміку змін Будівельних реєстрів й нашу нову статтю про Реєстр будівельної діяльності: https://legalhome.com.ua/ua/urist-po-neruhomosti-kiev/budreestr