brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд)

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 10 лют. 2015 19:25 #109

  • zynr
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 19
  • Репутація: 0
Про групу в соцмережі хороша ідея

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 10 лют. 2015 19:50 #110

  • mandarunka333@ukr.net
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 42
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 2
я теж підтримую))))))

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 10 лют. 2015 20:55 #111

  • stanislav
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 29
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
В Facebook всі є?

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 11 лют. 2015 07:41 #112

  • Іра
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 30
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: -2
Хороша ідея!

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 11 лют. 2015 11:55 #113

  • mandarunka333@ukr.net
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 42
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 2
мені здається,що більшість мешканців нашого будинку є на вк

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 11 лют. 2015 16:34 #114

  • Ylik.g
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 28
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
але і сюди не забувайте заходити, бо ми ігноруєм соцмережі))))
Останнє редагування: 12 лют. 2015 10:17 від Ylik.g. Причина: найла відповідь на питання

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 12 лют. 2015 12:58 #115

  • stanislav
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 29
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
!
Останнє редагування: 13 лют. 2015 09:15 від stanislav.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 12 лют. 2015 20:01 #116

  • roma_v25
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 18
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 4
Привіт всім учасникам форуму та клієнтам «Екскомбуду».
Щойно вирішив до Вас приєднатись, хоч читав дописи у форумі вже давно.
Квартиру у цій новобудові придбав відносно не давно, 17.09.2014. Судячи з Ваших попередніх коментарів та цитат, пізніше від інших дописувачі. До сьогоднішнього дня не ділився з Вами інформацією, так як, вона була аналогічною з тою, яку Ви описуєте вище. Тепер ж маю нову інформацію, яку хочу донести до усіх.
Отож все по порядку.
Мене звати Роман. Я придбав двокімнатну квартиру на четвертому поверсі. Згідно нової нумерації квартир це №36. На момент підписання договору вона була №47.
Нумерація змінилась. Про це я дізнався коли прийшов в банк(28.01.15), для остаточних розрахунків з банком. В мене зменшилась загальна площа квартири і банк ПОВЕРНУВ мені різницю коштів. Для внесення ясності, скажу, що оплату я проводив одним платижем, тобто 100 %. З банком ми все вирішили за 15 хвилин. Представниця банку сказала – очікуйте дзвінка від забудовника.
І тут почалось найцікавіше, принаймі для мене.
Приблизно через тиждень, до мене подзвонила юрист, чемно представилась, та призначила зустріч. Звичайно, вона попросила мати при собі 1 500 гривень, для оформлення довіреності на виготовлення документів на право власності.
05.02.2015 я приїхав за вказаною адресою.
Крім юриста, якого я ніколи ще не бачив, була присутня Оксана Ігорівна – фінансовий директор Екскомбуду(зокрема вона була присутня в день купівлі квартири, та всі переговори, я вів з нею. Марта, як правило виступала – секретарем.)
Юрист чемно мені розказав для чого це доручення і як саме буде це все відбуватись.
Уважно все вислухавши, я задав одне питання : ” Чи ви мені представите чеки, або інший фінансовий документ на суму 1 500 гривень”
Відповідь : “ На 600 гривень. Решта це хабарі.”
До цього моменту, типу все зрозуміло. Мовляв не будете ходити, стояти…..(хоча згідно договору, ці документи безкоштовно має виготовляти Екскомбуд). Я прекрасно розумію, в якій країні ми живем. Ну типу все, як завжди.
Я фактично був готовий дати їм гроші на оформлення доручення. Але тут, слово бере Оксана Ігорівна.
“ Ми такі класні, майже вчасно збудували Вам будинок, підпишіть на будь ласка акт прийому передачі, бо нас пресує банк. Ми повинні в 30-и денний термін, представити їм цей акт прийому передачі. Отут то я оху…..в.
Поясню чому. Я живу в Рясне-2. На цій будові, одним з прорабів працює мій знайомий, на будові я буваю максимум один раз на дві неділі. Тому маю реальну картину будівництва. Ну і звичайно на передодні візиту до юриста, я також відвідав будову.
На має здивування типу: “ як я вам можу підписати акт прийому передачі, якщо у моїй квартирі крім вікон, стряжки та штукатурки більше нічого не має” Оксана Ігорівна відповіла : “ми надамо вам гарантійног листа, що всі роботи будуть виконані до травня 2015.”
Напевне словами мені не вдастя передати весь накал зустрічі. Були погрози та шантажі, мовляв, якщо я цього не підпишу то потім сам буду бігати і оформляти папери на квартиру.
Одним словом, після того, як я відмовився підписувати акт прийому передачі на квартиру, в якій типу вже є світло, газ, вода, котел…. Як виявилось, ні моє доручення, ні 1 500 гривень їм вже не потрібні.
Розійшлись ми не на цевілізованій ноті, як Ви самі розумієте.
Що буде далі подивимось. А ви обговорюєте жеки, ОСББ та тарифи.
Для контакту, та більш детальної інформації, можливо потім дружніх зустрічей сісідів надаю свій телефон : 097-470-24-42.
Ці користувачі сказали вам Дякую: turbolet, volodymyr_velych

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 12 лют. 2015 20:47 #117

  • pavlo
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
невтішні новини. думаю,що в такомі випадку потрібно звертатися в банк! адже договір ми підписували з ними, гроші платили теж їм і згідно договору вони повинні захищати наші інтереси!!!!
і доречі підписання акту приймання має відбуватися на будові,після нашого огляду чи все гаразд в присутності: 1) власників квартир 2) забудовника 3) представника банку

і якщо ми виявимо недоліки,то забудовник зобов*заний їх усунути за свій рахунок!!!!!!


СУСІДИ,які присутні на форумі, чи є хтось хто вже підписував подібні документи чи платив гроші?
Ці користувачі сказали вам Дякую: turbolet

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 07:07 #118

  • turbolet
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 22
  • Репутація: 1
Дуже дякуємо за корисну інформацію...будемо з Вами підтримувати звязок!Треба комусь поставити на своє місце цих брехунів...По першому договору вони ще мали укласти договір купівлі-продажу квартири 30 вересня 2014 року...Якщо розібратися реально вони ще нам винні за те що невстигли вчасно здати нам квартири...І ще сміють говорити за якісь 1500 тисячі вже зовсім совість загубили...Всі договори треба підписувати при ретельному огляді всього будинку та території яка закріплена за ним а не тільки своєї квартири...А ще краще давайте домовимося Всі про зустріч на будові і вирішимо все на місці...А то це писання не дасть ніякого результату...Хто за???
Останнє редагування: 13 лют. 2015 07:16 від turbolet.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 08:59 #119

  • Konstant
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 20
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 0
Привіт всім. Вирішив до вас приєднатись. Давно відвідую форум і до цього часу у мене все збігалося з вашими словами і не було що додати. Я вважаю, що вже на часі зустрітися, познайомитися і почати спілкування з банком і забудовником як ,нехай поки що і не офіційна, але окрема "юридична" особа (така собі спілка майбутніх мешканців). На часі інспектувати будівництво (на що ми маємо повне право згідно договорів як інвестори)з метою недопущення халтури і забезпечення виконання забудовником всіх зобовязань. Треба мати спільну позицію щодо спірних питань, а не вирішувати їх поодинці.
Я вважаю, що у всіх нас одна мета-отримати пошвидше квартиру в повністю добудованому і доведеному до ладу будинку. Тому, можливо, нам треба ВСІМ РАЗОМ поспілкуватись з ЕКСКОМБУДОМ, дізнатися які наявні проблеми, чому не встигають,отримати певні гарантії і дати. Впевнений,що наша організованість дозволить підтримати партнерські стосунки з забудовником і мінімізує непорозуміння,скандали і образи. Чекаю ваші пропозиції щодо зустрічі.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 09:13 #120

  • stanislav
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 29
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
На вихідні всім підходить зустрітись? Було б добре або якби всі в вайбері були в групі або в соцмережі, щоб всі булр на зв'язку.
Останнє редагування: 13 лют. 2015 09:24 від stanislav.