brend

Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль:

ТЕМА: Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд)

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 17:11 #133

  • Konstant
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 20
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 0
Перечитав свій договір та Правила ФФБ. Зрозумів наступне: будинок введений в експлуатацію швидше за все в кінці грудня, тобто 4 квартал (нібито вчасно згідно договора). Ще я не знайшов жодного пункту про грошову компенсацію Довірителю за будь-які затримки (але і затримки ніякої по документах немає). Підкажіть пункти, якщо хтось знає.
Зато у Правилах ФФБ у п.4.2 та п.5.5.11 чітко прописано:оформлення права власності на житло здійснюється забудовником своїми силами та за свій рахунок. Але самі правила я маю як роздруківку без жодних печаток- не документ. Крім того 27.06.2014 вони мінялися,може і умови оплати змінилися, не знаю.
Щодо акту прийому-передачі, наскільки мені відомо, без них не можна подати документи на оформлення прав власності. Тобто поки не підпишемо, документи в роботу не підуть.А ще цікавий пункт 5.4.7 Договора, згідно якого: Довіритель ЗОБОВЯЗАНИЙ не пізніше 2 місяців від дня введення в експлуатацію будинка прийняти від забудовника за актом приймання-передачі закріплений за ним обєкт.
До всіх питань треба підійти виважено без паніки і з певним розумінням. Будинок збудований і введений в експлуатацію в умовах економічної кризи і війни, залишилось лише зовсім трішки.
Юридично забудовник і банк обставлені ідеально.Писати можна ще багато та набридло, краще поспілкуватися при зустрічі. на мій погляд все просувається не погано.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 17:32 #134

  • mandarunka333@ukr.net
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 42
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 2
30.12.14р здано в експлуатацію. ми придбали квартиру в серпні, то правила ффб нам надали від 10.04.2013 і сказали,що вони чинні. а звідки така інформація,що вони мінялися в червні?

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 18:03 #135

  • Konstant
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 20
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 0
У червні мінялася документація на будівлю з 12-ти поверхової на 10-ти і були певні зміни в договорах і правилах,але про зміни щодо оформлення права властності мені офіційно не повідомляли.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 18:45 #136

  • Ylik.g
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 28
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
А не ранувато в неділю на 10.00? Може краще на 11.00?))

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 19:27 #137

  • Maria
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 15
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
MОЖЕ КРАЩЕ БІЛЯ 12 АБО І ПІЗНІШЕ НА 10 ЦЕ ДУЖЕ РАНО

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 13 лют. 2015 20:21 #138

  • Kookie133
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 6
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Шановне товариство,
Я тут новачок, але маю таке питання - чи хто знає, як приймався-здавався будинок по документах, тобто у якому стані? Закінчений чи з недоробками? Прочитити б цей акт,що написала комісія та звідти танцювати. На жаль, я не зможу прийти на зустріч. Я також не є в соцмережах, тому була б вдячна за інфо тут. Також маю інформацію, що будинок зданий 12 січня,хоч і не гарантую. Всім дякую!

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 10:00 #139

  • turbolet
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 22
  • Репутація: 1
НУ ЩО ВСІ ЙДУТЬ НА ЗДИБАНКУ ЗАВТРА???

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 10:09 #140

  • roma_v25
  • Не на сайті
  • Новачок
  • Дописи: 18
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 4
Привіт всім!Це Роман
Бачу моє повідомлення наробило багато шуму,що радує та насторожує.
Бажання зустрітися підтримую, але вважаю що його потрібно перенести на годину 15-16:00 так як це вихідний день і люди ідуть зранку до церкви.
Доцільніше вважаю перенести нашу зустріч на наступний тиждень на 22.02.15, для того щоб більша кількість людей змогла ознайомитися з цією інформацією. Так як будучи на будові зустрів двох майбутніх сусідів, які нічого не знають про нашу зустріч та форум загалом. Це всього лиш моя думка, звичайно підтримую більшість.
Маю цікаву інформацію про свою квартиру та будову загалом.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 10:38 #141

  • Konstant
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 20
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 0
Маєте цікаву інформацію-напищіть. Чи це таємниця?
Я вважаю, що зустріч треба перенести. Не бачу чіткої мети зустрічі. З наступного тижня Марта виходить з лікарняного і мають інтенсивно обзвонювати нас. Можливо дізнаємось щось нове, хай кожен задасть побільше запитань, які ми обговорюємо.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 10:48 #142

  • mandarunka333@ukr.net
  • Не на сайті
  • Старший учасник
  • Дописи: 42
  • Подяка отримана: 13
  • Репутація: 2
я вважаю,що до того як нам будуть обдзвонювяти ми повинні все обговорити з банком(ну і між собою звичайно),щоб виробити спільну позицію. тому я за зустріч

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 10:52 #143

  • Konstant
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 20
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 0
Якщо зустріч відбудеться, я буду.

Новобудова по вул. Величковського (Екскомбуд) 14 лют. 2015 11:08 #144

  • Ylik.g
  • Не на сайті
  • Молодший учасник
  • Дописи: 28
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Ми теж за зустріч! А що ми хочем обговорювати? Невже тут тільки ми підписали доручення в нотаріуса і заплатили 1500грн.?