brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:
Все для ремонту, дизайну та будівництва
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Все для ремонта

Все для ремонта 07 Фев 2022 10:41 #13

  • lavikpr
  • Вне сайта
  • Старший учасник
  • Сообщений: 46
  • Репутация: 0
Когда собираетесь делать ремонт в квартире или доме, то рекомендую предусмотреть все заранее и купить набор инструмента https://storgom.ua/nabory-instrumentov.html который будет просто необходим в процессе ремонта. Советую обратить внимание на набор инструментов Utool U10102PX там есть все необходимое
Последнее редактирование: 07 Фев 2022 10:42 от lavikpr.

Все для ремонта 11 Фев 2022 12:33 #14

Я завжди купую матеріали у виробників, принаймні намагаюся. Останній раз купував покрівельні матеріали тут: stalservis.ua/produktsiia
Є великий вибір матеріалів по гарним цінам. Також компанія займається виробництвом профільних труб, та виробляє профілі для гіпсокартону.

Все для ремонта 02 Март 2022 17:15 #15

  • Enji
  • Вне сайта
  • Старший учасник
  • Сообщений: 55
  • Репутация: 0
Я також дуже хочу зробити ремонт у своїй квартирі, але на жаль в нас в Україні моя професія не довзоляє заробляти велику зарплату.

Все для ремонта 02 Март 2022 17:18 #16

  • Rock
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 1
А що ви робите в Україні? Яка у вас професія? Можливо вам підійде робота в Польщі від orionwork.eu/ , вони допомагають офіційно знайти роботу згідно ваших вмінь та побажань, готують всі необхідні документи. Таким чином ви можете заробити на ремонт і потім повернутись на своє основне місце роботи.

Все для ремонта 15 Дек 2023 07:25 #17

  • Sergi
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 1
  • Репутация: 0
Я завжди купляю інструменти та розхідники тільки у магазинах, що спеціалізується на їх продажі. Нещодавно одній з моїх бригад на об'єкт по демонтажу потрібні були алмазні диски 800 promtovari.com.ua/ua/almaznyj-instrument...azni-diski-800-uk-ua для стінорізних машин, їх я придбав в цьому магазині. Вони дуже оперативно відправили нам диски хорошої якості.
  • Страница:
  • 1
  • 2