brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Дизайн интерьера квартиры

Дизайн интерьера квартиры 15 Фев 2024 06:09 #13

Вероника Малишко пишет:
Колеги, а що можете сказати щодо освітлення навколо будинку? Адже цьому питанню так само слід увагу приділити

Це добре, що ви зараз на такому моменті акцентували свою увагу. Так, дійсно, вуличному освітленню навколо будинку варто виділяти увагу, адже коли мова йде про комфорт, то він не лише всього що всередині будинку стосується, але й торкається того, що є на ззовні. Світильник вуличний світлодіодний точно підійде. Ви таких декілька можете замовити і розподілити їх по всій прибудинковій території

Дизайн интерьера квартиры 15 Фев 2024 06:35 #14

І мені здається, що питання із освітленням не важко буде вирішити

Дизайн интерьера квартиры 22 Фев 2024 19:40 #15

  • Eldib
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 8
  • Репутация: 0
При разработке дизайна интерьера квартиры одним из важных аспектов является обустройство функциональной и эффективной вентиляционной системы. Полновстраиваемые вытяжки становятся неотъемлемой частью современного интерьера, обеспечивая не только эстетичный вид, но и здоровую среду в помещении https://rozetka.com.ua/section/polnovstraivaemaya-vytyazhka/ Их встроенный дизайн и разнообразие вариантов конфигураций позволяют интегрировать вытяжку непосредственно в кухонную мебель, что обеспечивает гармоничный вид помещения. Кроме эстетических преимуществ, они также обеспечивают эффективное удаление паров, запахов и жиров из кухни, что позволяет поддерживать свежесть воздуха и обеспечивать здоровые условия для приготовления пищи.

Дизайн интерьера квартиры 26 Фев 2024 06:58 #16

  • werona
  • Вне сайта
  • Молодший учасник
  • Сообщений: 36
  • Репутация: 0
Ми придбали житло в новому ЖК у Львові, від будівельника БудТранс https://bt.lviv.ua/ і зараз шукаємо варіанти по ремонту нової квартири. Мені подобається те, що лічильники, двері та вікна вже будуть встановлені. А вже дизайн нової оселі ми придумаємо сами.

Дизайн интерьера квартиры 28 Фев 2024 15:36 #17

  • Aziza
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 153
  • Репутация: 0
Друзі, чи можете мені підказати, як взагалі двері в інтернеті вибирати і на скільки така покупка взагалі безпечна? Дивлюся, що розсувні двері ось тут недорого коштують, але які ж вибрати?
  • Страница:
  • 1
  • 2