brend

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:

ТЕМА: ЖК Компаньйон

ЖК Компаньйон 23 Нояб 2020 16:51 #13

  • Solomonmon
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 0
OrestA пишет:
Devip пишет:
До речі, хто як збирається робити ремонт? Все одразу розпочати, чи виконувати роботи поетапно, і заїжджати у свої квартири (до завершення всього процесу)? Цікаво чи на довго у мешканців розтягнеться весь процес...
Я одразу зроблю чорнову по кухні, закину матрац і буду жити. Ремонт робитиму в паралелі. Мені так зручно. Дружина та діти переїдуть до квартири одразу, як закінчу роботи і встановлю меблі.
Оце ви сміливий. Мені трошки страшнувато заїжджати одразу після здачі, хоча частину ремонту планую робити самостійно, напевно будемо разом з вами цим займатись.

ЖК Компаньйон 05 Дек 2020 06:17 #14

  • SergiiFast
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
OrestA пишет:
Devip пишет:
vetal пишет:
Нові фотографії.

novobudovy.com/novobudovy-lvova/kompanjon
На будівельному майданчику, у нас дійсно все добре. Будівництво активно триває, ми з дружиною вже вирішуємо питання з ремонтом, а саме активно шукаємо доступну за ціною бригаду майстрів.
Я можу порадити гарну бригаду, але вони не працюють під ключ, лише плитку покласти, ламінат, ліноліум.
Доброго дня, а що у вас за бригада? Це знайомі люди, досвід мають великий? По плитці мінімум на яку квадратуру погоджуються?

ЖК Компаньйон 05 Дек 2020 06:19 #15

  • SergiiFast
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
Я також, майбутній мешканець Компаньону. Житиму у двокімнатній, будинок - подобається, розташування чудове, всім задоволений.

ЖК Компаньйон 05 Дек 2020 06:24 #16

  • SergiiFast
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
OrestA пишет:
Devip пишет:
До речі, хто як збирається робити ремонт? Все одразу розпочати, чи виконувати роботи поетапно, і заїжджати у свої квартири (до завершення всього процесу)? Цікаво чи на довго у мешканців розтягнеться весь процес...
Я одразу зроблю чорнову по кухні, закину матрац і буду жити. Ремонт робитиму в паралелі. Мені так зручно. Дружина та діти переїдуть до квартири одразу, як закінчу роботи і встановлю меблі.
А ви ремонт у квартирі будете робити власноруч? Мені здається це забагато на одні руки. Я шукатиму собі і бригаду, і помічників, бо сам з таким масштабом робіт справлятимусь, нажаль, довго.

ЖК Компаньйон 08 Дек 2020 16:11 #17

  • Solomonmon
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 0
SergiiFast пишет:
OrestA пишет:
Devip пишет:
vetal пишет:
Нові фотографії.

novobudovy.com/novobudovy-lvova/kompanjon
На будівельному майданчику, у нас дійсно все добре. Будівництво активно триває, ми з дружиною вже вирішуємо питання з ремонтом, а саме активно шукаємо доступну за ціною бригаду майстрів.
Я можу порадити гарну бригаду, але вони не працюють під ключ, лише плитку покласти, ламінат, ліноліум.
Доброго дня, а що у вас за бригада? Це знайомі люди, досвід мають великий? По плитці мінімум на яку квадратуру погоджуються?
Важко знайти зараз майстрів, особливо щоб вартість квадрату, за ту роботу, яку вони виконують відповідала якості.

ЖК Компаньйон 08 Дек 2020 16:13 #18

  • Solomonmon
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 0
Я взагалі радив би звертатись не до робітників, якщо ви таких шукаєте на певні роботи, а одразу ж на фірми, де пропонують широкий спектр послуг. Якщо наймаєте одну людину, то дуже часто можна натрапити на шахрая, або недобросовісного працівника. Будьте обачними.

ЖК Компаньйон 13 Дек 2020 19:54 #19

  • allzhukova14
  • Вне сайта
  • Учасник-експерт
  • Сообщений: 166
  • Репутация: 0
відеозвіт з будівельного майданчика за листопад 2020

ЖК Компаньйон 28 Дек 2020 17:53 #20

  • Pavoff
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 4
  • Репутация: 0
Solomonmon пишет:
OrestA пишет:
Devip пишет:
До речі, хто як збирається робити ремонт? Все одразу розпочати, чи виконувати роботи поетапно, і заїжджати у свої квартири (до завершення всього процесу)? Цікаво чи на довго у мешканців розтягнеться весь процес...
Я одразу зроблю чорнову по кухні, закину матрац і буду жити. Ремонт робитиму в паралелі. Мені так зручно. Дружина та діти переїдуть до квартири одразу, як закінчу роботи і встановлю меблі.
Оце ви сміливий. Мені трошки страшнувато заїжджати одразу після здачі, хоча частину ремонту планую робити самостійно, напевно будемо разом з вами цим займатись.
Нічого страшного, як всі заїжджатимуть на ремонт у готовий будинок. Місцерозташування чудове, нічого там боятись першим заїздити.

ЖК Компаньйон 28 Дек 2020 17:55 #21

  • Pavoff
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 4
  • Репутация: 0
SergiiFast пишет:
OrestA пишет:
Devip пишет:
До речі, хто як збирається робити ремонт? Все одразу розпочати, чи виконувати роботи поетапно, і заїжджати у свої квартири (до завершення всього процесу)? Цікаво чи на довго у мешканців розтягнеться весь процес...
Я одразу зроблю чорнову по кухні, закину матрац і буду жити. Ремонт робитиму в паралелі. Мені так зручно. Дружина та діти переїдуть до квартири одразу, як закінчу роботи і встановлю меблі.
А ви ремонт у квартирі будете робити власноруч? Мені здається це забагато на одні руки. Я шукатиму собі і бригаду, і помічників, бо сам з таким масштабом робіт справлятимусь, нажаль, довго.
Я також шукатиму собі бригаду для ремонту. До речі, як є кого порадити, залишайте тут номера телефонів або посилання на сайт, я залюбки ознайомлюсь, можливо і найму собі на роботу робітників.

ЖК Компаньйон 28 Дек 2020 17:57 #22

  • Pavoff
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 4
  • Репутация: 0
Solomonmon пишет:
SergiiFast пишет:
OrestA пишет:
Devip пишет:
vetal пишет:
Нові фотографії.

novobudovy.com/novobudovy-lvova/kompanjon
На будівельному майданчику, у нас дійсно все добре. Будівництво активно триває, ми з дружиною вже вирішуємо питання з ремонтом, а саме активно шукаємо доступну за ціною бригаду майстрів.
Я можу порадити гарну бригаду, але вони не працюють під ключ, лише плитку покласти, ламінат, ліноліум.
Доброго дня, а що у вас за бригада? Це знайомі люди, досвід мають великий? По плитці мінімум на яку квадратуру погоджуються?
Важко знайти зараз майстрів, особливо щоб вартість квадрату, за ту роботу, яку вони виконують відповідала якості.
Треба гарно дослідити сторінки/сайти, мені зручно орієнтуватись в інстаграмі, там багато професіоналів виставляють свої роботи. Це радує, можна знайти тих, хто буде по душі.

ЖК Компаньйон 28 Дек 2020 17:59 #23

  • Pavoff
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 4
  • Репутация: 0
Solomonmon пишет:
Я взагалі радив би звертатись не до робітників, якщо ви таких шукаєте на певні роботи, а одразу ж на фірми, де пропонують широкий спектр послуг. Якщо наймаєте одну людину, то дуже часто можна натрапити на шахрая, або недобросовісного працівника. Будьте обачними.
Фірма - це одразу ж переплата, при тому, значна. Вибір звісно за вами, але все ж таки є час до здачі будинку, знайти нормальних плиточників, сантехніків і інших робітників, не за всі гроші світу.

ЖК Компаньйон 30 Дек 2020 05:29 #24

  • Solomonmon
  • Вне сайта
  • Новачок
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 0
Pavoff пишет:
SergiiFast пишет:
OrestA пишет:
Devip пишет:
До речі, хто як збирається робити ремонт? Все одразу розпочати, чи виконувати роботи поетапно, і заїжджати у свої квартири (до завершення всього процесу)? Цікаво чи на довго у мешканців розтягнеться весь процес...
Я одразу зроблю чорнову по кухні, закину матрац і буду жити. Ремонт робитиму в паралелі. Мені так зручно. Дружина та діти переїдуть до квартири одразу, як закінчу роботи і встановлю меблі.
А ви ремонт у квартирі будете робити власноруч? Мені здається це забагато на одні руки. Я шукатиму собі і бригаду, і помічників, бо сам з таким масштабом робіт справлятимусь, нажаль, довго.
Я також шукатиму собі бригаду для ремонту. До речі, як є кого порадити, залишайте тут номера телефонів або посилання на сайт, я залюбки ознайомлюсь, можливо і найму собі на роботу робітників.
У кожного різні норми по виконаній роботі, але за себе можу сказати, вже стількох будівельників «перебрав», зараз одні в «підвішеному» стані, але за останній тиждень зрозумів, що все ж таки проф. бригад у Львові бракує.